سیستم سایه انداز ذخيره انرژی

جنس این پرده های ذخیره انرژی یا پرده حرارتی از نخ مصنوعی و یا نوار پلاستیکی بعلاوه نوار آلومینیوم است که ترکیب و ضخامت این نخ ها و نوارهای پلاستیکی موجب تنوع در این پرده های میگردد که طبعا کارایی آنها نیز تغییر خواهد کرد.
در کل، در یک جمله میتوان گفت پرده انرژی سیوینگ بهترین مکمل سیستم های خنک کننده گلخانه میباشد که استفاده از آن نه تنها هزینه ها و انرژی لازم برای خنک کردن گلخانه را حتی تا 50 درصد کاهش می دهد بلکه هزینه‌های خرید سیستم های حرارتی و میزان سوخت مصرفی را نیز به همان میزان کاهش می دهد. و حتی میتوان گفت این سیستم می تواند تولید را تا 30%  هم افزایش دهد.همچنین موجب صرفه جوئی در مصرف آب در کشت اصلی و تاسیسات نیز میگردد.

سایه انداز بیرونی گلخانه : 

سایه انداز بیرونی گلخانه بالای گلخانه نصب میشود . اسکلت آن بر روی سازه نصب میگردد و بالای پلاستیک قرار میگیرد و باعث سایه اندازی بر روی سازه کلی گلخانه در محیط باز میشود.


تماس با ما

کلیه محصولات تولید شده توسط ما با بالاترین سطح کیفی و قیمتی بسیار مناسب بصورت کاملا تخصصی همراه با گرانتی بی قید شرط یک ساله در دو گروه خانگی و صنعتی ( گلخانه ای ) و همینطور بسته بندی استاندارد جهت ارسال به سراسر ایران می باشد.