سیستم آبیاری و تزریق کود

سیستم تزریق کود با فشار آب متشکل از یک مخزن کود و یک ونتوری می باشد که بوسیله یک شـیرارتباطی بین ورودی  و خروجی ونتوری اختـلاف فشار ایجاد میکند، در نتیجـه اختـلاف فشار ایجاد شده مکش کود از مخزن صورت می پذیرد.
سیستم تزریق کود با فشار آب دارای 2 روش عمومی می باشد :
1- تانک کود تحت فشار
2- ونتوری یا انژکتور
تانک کود تحت فشار  دستگاهی است که عمدتأ بین فیلترهای شنی و هیدروسیکلون قرار گـرفته و بوسیله این دستگاه میتوان کود و مواد شیمیائی مورد نـیاز را تزریق کرد. این مـخازن دارای مدلها و ظرفیت هـای متنوعی می باشد که میتواند  از انواع پلیمر یا فلزات تولید گردد. قابل ذکر است در صورتی که هیدروسیکلون وجود نداشته باشد تانک کود قبل از فیلتر شنی قرار می گیرد.
ونتوری یا انژکتور وسیله ای جهت تزریق کود و مواد شیمیایی دیگر به داخل سیستم آبیاری تحت فشار می باشد. این وسیله نیاز به مصرف انرژی ندارد و با اختلاف فشار بین ورودی و خروجی جهت مکش کودها و مواد شیمیایی دیگر ازیک مخزن روباز به داخل جریان آب مورد استفاده قرار می گیرد.

تماس با ما

کلیه محصولات تولید شده توسط ما با بالاترین سطح کیفی و قیمتی بسیار مناسب بصورت کاملا تخصصی همراه با گرانتی بی قید شرط یک ساله در دو گروه خانگی و صنعتی ( گلخانه ای ) و همینطور بسته بندی استاندارد جهت ارسال به سراسر ایران می باشد.