• تولید و فروش تجهیزات گلخانه

  • طراح و مجری سیستم های گلخانه ای

  • مدرن ترین سازه های گلخانه ای

  • سیستم سایه انداز ذخيره انرژی

    پرده های ذخیره انرژی از نوارهای آلومینیومی،پلیمرهای آکریلیک و پلاستیک ساخته شده اند.این پرده ها با سایه اندازی و ذخیره انرژی در گلخانه،به کاهش دما در فصل تابستان و جلوگیری از فرار گرما در فصل زمستان کمک می کنند.

  • سیستم بستر هیدروپونیک

تجهیزات گلخانه ای

تجهیزات گلخانه ای:

امروزه داشتن تجهیزات گلخانه ای مدرن و کاربردی و واردات به روز و جدید آن از جمله نیازهای مهم برای یک گلخانه است. هرچه از فناوری های پیشرفته برای تجهیز کردن یک گلخانه استفاده شود کیفیت بالاتر می روددر این سایت شما می توانید کلیه ی تجهیزات گلخانه ای  را مشاهده نمایید.

خدمات ما به شما

سیستم سایه انداز ذخيره انرژی

جنس این پرده های ذخیره انرژی یا پرده حرارتی از نخ مصنوعی و یا نوار پلاستیکی بعلاوه نوار آلومینیوم است که ترکیب و ضخامت این نخ ها و نوارهای پلاستیکی موجب تنوع در این پرده های میگردد که طبعا کارایی آنها نیز تغییر خواهد کرد.
در کل، در یک جمله میتوان گفت پرده انرژی سیوینگ بهترین مکمل سیستم های خنک کننده گلخانه میباشد که استفاده از آن نه تنها هزینه ها و انرژی لازم برای خنک کردن گلخانه را حتی تا 50 درصد کاهش می دهد بلکه هزینه‌های خرید سیستم های حرارتی و میزان سوخت مصرفی را نیز به همان میزان کاهش می دهد. و حتی میتوان گفت این سیستم می تواند تولید را تا 30%  هم افزایش دهد.همچنین موجب صرفه جوئی در مصرف آب در کشت اصلی و تاسیسات نیز میگردد.

با ما در تماس باشید

کلیه محصولات تولید شده توسط ما با بالاترین سطح کیفی و قیمتی بسیار مناسب بصورت کاملا تخصصی همراه با گرانتی بی قید شرط یک ساله در دو گروه خانگی و صنعتی ( گلخانه ای ) و همینطور بسته بندی استاندارد جهت ارسال به سراسر ایران می باشد.